Kontakt

CCAM "spring" Carp Cup Kemp Brodský 2-4.10.2020

Od   2.10.2020 6:30   do   4.10.2020 14:00

#6 CT Shaman

Lovné místo 1, sektor A
Marek Oros, Dušana Čaplánová, Michal Pokuta

Úlovky: 5 ryb


#2 CT 106

Lovné místo 2, sektor A
Tomáš Dytrt, Daniel Suk

Úlovky: 5 ryb


#23 CT Vagiwrapdesign

Lovné místo 3, sektor A
Jakub Vágner, Lenka Svobodová

Úlovky: 1 ryba


#9 CT REBUScarp 2

Lovné místo 4, sektor A
František Vavřina, Marek Dobeš

Úlovky: 2 ryby


#13 CT Učedníci

Lovné místo 5, sektor A
Drozd Bořek, Radka

Úlovky: 4 ryby


#3 CT Two Eagles - Vorlíci

Lovné místo 6, sektor A
Zbyněk Vorel, Jakub Vorel
Úlovky: 3 ryby


#11 CT Pohodáři

Lovné místo 7, sektor A
Kubový Vladimír, Děček Antonín, Suchánek Vladimír

Úlovky: 1 ryba


#22 CT Sharan fishing

Lovné místo 21, sektor A
Zdeněk (Muflon) Kolbaba, Lukáš Kopic

Úlovky: 2 ryby


#20 CT Sucháči

Lovné místo 22, sektor A
David Suchý, Denis Suchý

Úlovky: žádné


#8 CT REBUScarp 1

Lovné místo 23, sektor A
Josef Jelínek, Šimon Jelínek, Maroš Sťahula

Úlovky: 4 ryby


#10 CT RYBINA 

Lovné místo 24, sektor A
Vítek Kleiber , Tomáš Kleiber, Michal Daňo

Úlovky: žádné


#15 CT Miloš Máslo

Lovné místo 25, sektor A
Miloš Máslo,

Úlovky: 3 ryby


#4 CT Vysočina

Lovné místo 26, sektor A
Libuše a Josef Adamcovi

Úlovky: 5 ryb


#19 CT LT Baits

Lovné místo 8, sektor B
Sergey Andrev,

Úlovky: 5 ryb


#14 CT Zfish

Lovné místo 9, sektor B
Ladislav Frydrych, Martin Frydrych, David Janura

Úlovky: žádné


#24 CT Slavia

Lovné místo 10, sektor B
Josef Barták, Jaroslav Folc

Úlovky: žádné


#1 CT FMS JD Fishing

Lovné místo 11, sektor B
Jarda Čálek ,Pavla Jungmannová

Úlovky: 2 ryby


#7 CT Míša

Lovné místo 12, sektor B
Václav Matoušek,Nikola Stará

Úlovky: 3 ryby


#5 CT Free carp baits

Lovné místo 13, sektor B
Poláček Tomáš, Fridrich Luboš

Úlovky: 3 ryby


#17 CT VZ Satalice

Lovné místo 14, sektor B
Zdeněk Toman, Václav Toman,

Úlovky: 5 ryb


#16 CT Lužec

Lovné místo 15, sektor B
Petr Šukovský, Jiří Lehký

Úlovky: 1 ryba


#26 CT Ještě nejsme

Lovné místo 16, sektor B

Úlovky: žádné


#12 CT Rpety-Hatě

Lovné místo 17, sektor B
Karel Ziegler, Martin Javůrek

Úlovky: 1 ryba


#21 CT WH Zdice

Lovné místo 18, sektor B
Živný, Vopelák
Úlovky: 4 ryby


#18 CT HAPPY END

Lovné místo 19, sektor B
Pavel Kuneš,

Úlovky: 4 ryby


#25 CT Alpa

Lovné místo 20, sektor B
Aleš Hubáček, Pavel Sehnoutek,

Úlovky: 4 ryby