Kontakt

CCAM Winter Carp Cup – Kemp Brodský

Od   1.11.2019 6:00   do   3.11.2019 14:00

#6 CT Singleplayer

Lovné místo 1, sektor A
Aleš Kouba, Michal Sisr

Úlovky: 5 ryb


#1 CT FMS Trapercz

Lovné místo 2, sektor A
Jarda Čálek ,Pavla Jungmannová, Šimon Čálek

Úlovky: 2 ryby


#15 CT Chleboš Fiš

Lovné místo 3, sektor A
Michal Chlebo,Roman Krump,Jana Jalčová

Úlovky: žádné


#11 CT VALMIR

Lovné místo 4, sektor A
David Matuška, Miroslav Zilvar

Úlovky: žádné


#23 CT oclay

Lovné místo 5, sektor A
Jan Slabihoudek, Václav Matoušek

Úlovky: žádné


#13 CT Czech-Boilies Heavy

Lovné místo 6, sektor A
Lubomír Rys, Tomáš Hynek

Úlovky: žádné


#12 CT Lemuři

Lovné místo 7, sektor A
Michal Podzimek, David Hendrych, Jana Hendrychová

Úlovky: žádné


#4 CT JD Fishing

Lovné místo 22, sektor A
Josef Dítě, Tomáš Vaněk

Úlovky: žádné


#27 CT YOUNG BOYS

Lovné místo 23, sektor A
Jiří Kučera, Michal Sembdner, Milan Mlejnek

Úlovky: žádné


#9 CT Čochtani

Lovné místo 24, sektor A
Zdeněk Hodoň, Jozef Drápalík

Úlovky: žádné


#16 CT HABE CARP

Lovné místo 25, sektor A
Miloš Tůma, Tomáš Tůma, Miroslav Filip

Úlovky: žádné


#5 CT H&K carp team

Lovné místo 26, sektor A
Havelka Lukáš, Kvasnička František

Úlovky: žádné


#22 CT JM SPORT FISHING

Lovné místo 27, sektor A
Jiří Schejbal,Michal Hrůša

Úlovky: 3 ryby


#18 CT eMKáčka

Lovné místo 28, sektor A
Martin Kulich, Přemysl Bošina, Jakub Bošina

Úlovky: 4 ryby


#7 CT KORDA SK

Lovné místo 8, sektor B
Andrej Jangl, Jozef Hrehorovsky, Patrik Vrábel

Úlovky: žádné


#2 CT Team Ci5 The Fishing

Lovné místo 9, sektor B
Odra & Charlie

Úlovky: žádné


#19 CT Věrovany

Lovné místo 10, sektor B
Jakub Pospíšil, Radek Ječmínek

Úlovky: žádné


#17 CT Big Moravaci

Lovné místo 11, sektor B
Martin Chmelka,Michal Matějka, Michal Zerzáň

Úlovky: žádné


#28 CT ZERORIG

Lovné místo 12, sektor B
Vojta Brezniak, Jarda Březina

Úlovky: žádné


#25 Ct Hovnochyt - nedorazil

Lovné místo 13, sektor B
Dominik Hořejší

Úlovky: žádné


#10 CT PÁRA Z NAVIJÁKU

Lovné místo 14, sektor B
Ondřej Kvasil, Radek Frank

Úlovky: 5 ryb


#14 CT Lužec

Lovné místo 15, sektor B
Petr Šukovský, Tomáš Tuček

Úlovky: žádné


#24 CTB Vasr

Lovné místo 16, sektor B
Karel Krajcovič, Robert Mičola

Úlovky: žádné


#20 CT  MIKO

Lovné místo 17, sektor B
Martin Kotěšovec , Luboš Michalec

Úlovky: žádné


#21 CT Vydry z Rozkoše

Lovné místo 18, sektor B
Tomáš Kubíček, Udo Ertner

Úlovky: žádné


#26 CT Šupina

Lovné místo 19, sektor B
Láďa Vítek,Josef Smutný

Úlovky: žádné


#8 CT Czech-Boilies

Lovné místo 20, sektor B
Robert Sekerák,Libor Radoch

Úlovky: žádné


#3 CT Carp Inferno

Lovné místo 21, sektor B
Jakub Heřmánek, Martin Sucharda

Úlovky: žádné